Son Nokta Yaz Okulu

(7-12 YAŞ JUNIOR YAZ OKULU)

Çocukların dil eğitimi alırken, sosyalleşmesinin gelişimlerine olan etkisinin öneminin bilincindeyiz.Bu sebeple Junior eğitimlerinde en temel ilkemiz; çocuklara İngilizce'yi sevdirerek yabancı dilde kendilerini özgürce ifade edebilmelerini sağlamaktır. Özellikle Yaz Okulu Programında eğitimler eğlence odaklı verilir.

Öğrencilerimizin hem daha eğlenceli ders yapabilmesi, hem de edindikleri dili sosyal aktiviteler aracılığı ile kullanabilmeleri için, derslerimiz de müzik, drama, video izleme, oyunlar ve canlandırmalarla keyifli bir ortam sağlanmaktadır.Böylelikle öğrenciler İngilizce öğrenmenin yanı sıra İngilizce düşünmeye ve İngilizce konuşmaya başlarlar. Öğrencilerimiz yazılı ve sözlü olarak yapılan 2 aşamalı seviye tespit sınavı sonucunda seviye ve yaşlarına göre gruplandırılarak uygun sınıflara yerleştirilir.

Haftada 3 gün günde 4 ders saati (haftalık 12 ders saati ) olmak üzere toplamda yaz dönemi boyunca 92 ders saati eğitim verilerek 1 seviye ilerlenmiş olunur. Aynı zamanda çocuklarımız İngilizce eğitiminin yanı sıra Aktivite programı içerisine dahil etmiş olduğumuz 2. Yabancı Dil Almanca eğitimini de alarak yeni bir dille de tanışmış olurlar.

Ayrıca şubeleşen markamızda, Özel Çanakkale Esenler Şubemiz için yeni bir çalışma modeli belirlenmiş olup bu model velilerimize ‘’7-14 yaş arasında kayıt alınan her öğrencinin okul öncesi çağındaki kardeşi için ücretsiz eğitim verilecektir.’’ şeklinde sunulmaktadır.

LİSE YAZ OKULU & YETİŞKİN YAZ OKULU

Öğrencilerimiz yazılı ve sözlü olarak yapılan 2 aşamalı seviye tespit sınavı sonucunda seviye ve yaşlarına göre gruplandırılarak uygun sınıflara yerleştirilir.

Avrupa Dil Standartlarında lise grubu öğrencileri yetişkin sayılabileceğinden seviyelerine uygun olarak yetişkin gruplara dahil edilebilir.

Eğitimlerimiz ;

  • Haftada 3 gün 4 ders saati olmak üzere; haftalık 12 ders saati bir seviyede toplam 92 ders saati eğitim verilerek 1 seviye tamamlanacak şekilde ,
  • Haftada 5 gün 4 ders saati olmak üzere; haftalık 20 ders saati bir seviyede toplam 72 ders saati olarak 144 ders eğitim verilerek 2 seviye tamamlanacak şekilde ,
yada
  • Haftada 4 gün 4 ders saati olmak üzere; haftalık 16 ders saati bir seviyede toplam 72 ders saati olarak 144 ders eğitim verilerek 2 seviye tamamlanacak şekilde planlanmıştır.
Eğitmenlerimiz ders içerisinde eksik gördükleri öğrenciler için özel ders planlaması yaparak kendilerine destek sağlamaktadır.